Субота, 23.09.2017, 12:00
Першотравенск 
Главная | Галерея "Елисаветград" - Сторінка 5 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Форум » Хобби » Коллекционирование » Галерея "Елисаветград"
Галерея "Елисаветград"
artelisavetДата: П`ятниця, 06.03.2015, 18:15 | Сообщение # 61
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала свою четверту річницю. Незважаючи на те, що перша в місті приватна галерея відкривалась з самого початку як місце де можна подивитись і придбати тільки живописні полотна, «Єлисаветград» стала своєрідною культурною меккою Кіровограда. Тут збираються поети, музиканти, художники, фотографи, зрештою просто любителі мистецтва. Відсвяткувати своє четверте День народження галерея вирішила теж культурно. Між тим не без сюрпризів, адже до чергової річниці в галереї «Єлисаветград» презентував свою першу виставку її власник Микола Цуканов.
Докладніше в розділі Галерея «Єлисаветград» відсвяткувала день народження відкриттям нової виставки (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини - Гречка - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Презентація виставки перетворилась на справжнє день народження – з подарунками, вітаннями, піснями, тістечками. Подякувала за дружбу і співпрацю і сама галерея. Микола Цуканов подарував музеям Кіровограда, а також обласній бібліотеці ім.. Д. Чижевського полотна, на яких зображене наше місто.
«Я не готувався до цієї виставки довго. Я не колекціонував спеціально фотографії. Я зібрав кадри, зроблені за багато років у різних поїздках. Сьогодні це не просто виставка, це можливість привабити увагу людей, які вміють робити так само, - розповідає Микола Цуканов. - Вони так само можуть прийти сюди, показати свої роботи, адже це вміє кожен. Я ж сам не фотограф, я роблю знімки так само як і тисячі людей, в яких є фотоапарат. Я не хочу, щоб ці фотографії були на флешках, хочу щоб їх дарували людям. Я завжди намагаюсь зарядити людей, які знаходяться поруч, позитивом. Зробити це можна тоді, коли таким показуєш себе».
За чотири роки існування галереї у Кіровограді стали популярними такі формати зустрічей як Битви поетів та музикантів, камерні музичні вечори, презентації різноманітних проектів. Сам Микола Цуканов разом з сином Глібом разом у фотографіях відкривають кіровоградцям Україну: її цікаві місця, культуру, людей, історію. І попереду не менш цікаві проекти, обіцяє власник галереї:
«Галерея живе і буде жити, поки живу я. Я впевнений, що сьогодні аура і позитив нашої галереї все більше і більше приваблює увагу кіровоградців. І найголовніше цим позитивом ми заряджаємо дітей, які приходять до нас і отримують перші навички спілкування з мистецтвом».
Цікаво те, що до такого успіху та популярності із самого початку працівники галереї не прагнули. Галерея еволюціонувала разом з культурним простором міста.
«Ми змінюємо формат еволюціонуючи. З самого початку ми планували, що в цих стінах буде лише живопис. Сьогодні ми подружились із фотографами міста, любителями історії, з культурними діячами. І найголовніше ми привабили до мистецтва і тих, хто нічого ще в ньому не розуміє – дітей. І зараз наш формат змінився. Мені хочеться щоб в галерея продовжувала дивувати кіровоградців, але я категорично проти того, щоб фотографії демонстрували все, що пов’язано з насиллям» - зауважує Микола Цуканов.
Зрештою, найближчим часом Цуканови обіцяють іще декілька цікавих проектів. Один із них, найближчий та найочікуваніший, - Гліб Цуканов презентує чергову виставку фотографій, що були зроблені за 4 роки існування «Єлисаветграда». На світлинах будуть лише обличчя друзів, колег і відвідувачів галереї.

 
artelisavetДата: Субота, 07.03.2015, 18:11 | Сообщение # 62
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
«БУДЕМ АКТИВНО СОТРУДНИЧАТЬ!»

…Пообещали заместители директоров по воспитательной работе всех кировоградских школ, покидая галерею «Елисаветград». Девяносто процентов из них были в галерее впервые.Привела замов в гости к Николаю Цуканову главный специалист управления образования Кировоградского горсовета Ольга Журавлева. Беглая экскурсия по галерее, и – восторг в глазах педагогов. Сергей Каракулин, сотрудник галереи, акцентировал их внимание на том, как можно использовать экспозиции, выставки и само помещение в воспитании школьников.
Активно «используют» галерею в своей работе педагоги 11-й и 33-й школ. Детей приводят не только на экскурсии, здесь проводят полноценные уроки истории, краеведения, рисования, музыки. Призывают своих коллег делать так же. Появилась надежда, что будут реализовываться совместные проекты (галереи и школ), которые намечены. В частности, фотоконкурс для учащихся старших классов «Город глазами детей» с итоговыми выставками в галерее.
Еще из запланированного: бесплатные экскурсии «Первоклассник в галерее», где малышей будут учить вести себя в заведениях подобного типа и прививать как любовь к искусству, так и привычку в течение всей дальнейшей жизни бывать на выставках и интересоваться живописью и историей. Для старших – конкурс рефератов «Сохраним историю, возродим Елисаветград» с вручением денежных премий. И еще много интересного и, главное, полезного.
Владелец галереи «Елисаветград» Николай Цуканов, обращаясь к заместителям директоров школ, вспомнил строки песни Митяева: «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались». Давняя (надеемся, что осуществимая) мечта Николая Николаевича – сделать галерею постоянным местом внешкольного воспитания школьников. Детям, которых сюда приводят учителя, разрешают не только смотреть, но и трогать руками экспонаты. Особое восхищение и удивление вызывают старинные фотоаппараты, фарфоровые статуэтки. А тот факт, что можно завести пружину и послушать старинный патефон – графонолу, – не оставляет равнодушными взрослых. Что уж говорить о детях?
В общем, активного сотрудничества ждут все, и родители школьников в том числе. Хочется верить, что премьерный визит заместителей директоров школ в галерею «Елисаветград» откроет перспективы воспитания всесторонне развитых личностей. А двери галереи гостеприимно открыты всегда.
Елена Никитина, «УЦ».
 
artelisavetДата: Вівторок, 17.03.2015, 21:37 | Сообщение # 63
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
-«ЕЛИСАВЕТГРАДСКИЙ ПЛЕНЭР»

Галерея «Елисаветград» впервые за 4 года со дня своего создания проводит пленэр ,в котором примут участие художники Украины. Галерея основана в марте 2011 года. Адрес галереи - г. Кировоград , Пашутинская , 36
Первый пленэр пройдет с 28 апреля по 10 мая 2015 года в городе Светловодске.
Светловодск — небольшой живописный городок в Кировоградской области, расположен в географическом центре Украины. Раскинулся город на холмах вдоль берегов Днепра. Светловодск - очень молодой город, начало строительства города пришлось на 1954 год.В дальнейшем планируется проведение пленэров в других живописных уголках области .Ю. Цуканов. холст . масло , 2014 год)
 
artelisavetДата: Неділя, 22.03.2015, 20:01 | Сообщение # 64
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Конкурс в Фейсбуке 
Галерея "Елисаветград " проводит конкурс- "Кировоградцы улыбнитесь ! " Придумайте подпись к данной фотографии ( окончание 1 апреля с.г.до 8-00 часов утра) ,. Автор лучшей подписи , набравшей больше всего лайков, получит от галереи "Елисаветград" бутылку шампанского, производимого в столице юмора - "Одесса " полусладкое !
https://www.facebook.com/photo.p....theater
 
artelisavetДата: Четвер, 26.03.2015, 20:39 | Сообщение # 65
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Кожної п"ятниці в галереї проходять заняття для найменших "Акварель для дітей". Початок о16.30. Вартість заняття 40 грн.

В суботу запрошуємо дітей від 12 років і дорослих на майстер-класи від Оксани Самойленко. О 13.00 - пастель, о 15.00 - техніка "сухая кисть", о 17.00 - скетч. Вартість майтер-класу 100 грн, всі необхідні матеріали надаються. Запис за тел. 063 844 24 97 (Оксана)

28 березня о 16.00 у галереї ) відбудеться показ Вікенду українського короткого метру!

Кращі українські короткометражні фільми тільки для Вас!
Добрі, емоційні, героїчні, драматичні, смішні та неочікувані від режисерів з усієї України!
Ви почуєте історію про людину, що занадто любила детективи, побачите один день з життя застарілого робота, поринете у філософію сімейного життя, дізнаєтесь, що таке "чоловічі" пологи та хто саме прийшов до дівчини Катрини, коли вона вже солодко спала…
Ви зможете насолодитись такими фільмами, як: «Подорож до Марсу», «Час жити», «Скачущому на тигрі важко злізти», «Подорож до залізних птахів», «Ілюзія щастя», «Damage», «Oneness», «SPEED», «Викурити-ще глупіше».
Квитки можна придбати у галереї “Елисаветград” , або за телефонами: (050) 574-43-85 (099) 490 40 70. Вартість квитка 35 грн.

29 березня, у неділю, з 13.00 до 17.00 записуйтесь на уроки малюнку та живопису для дорослих dід Ольги Краснопольської. Вартість індивідуального заняття 50 грн. Від двох осіб і більше 40 грн.

А також в галереї можна побачити фотовиставку М. Цуканова "Так вміє кожен", виставку живопису Лєнура Веліляєва "Лютневий прорив", виставку фотоапаратів та порцеляни радянських часів і дізнатися трохи більше про життя міста Єлисаветграда
Адреса галереї:
Кіровоград,
вул. Пашутинська,36
довідки за тел. 099 4904070, 096 4060870

 
artelisavetДата: Четвер, 02.04.2015, 19:47 | Сообщение # 66
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Туризм в Кіровограді: утопія чи реальність? 
Друзі! Запрошуємо вас обговорити проблеми та перспективи розвитку внутрішнього туризму міста та області. До участі в розмові запрошуємо представників засобів масової інформації, органів виконавчої влади, туристичного бізнесу, керівників шкіл, дитячих і молодіжних установ, експертів в галузі розвитку історико-культурної спадщини та туристичної галузі, і всіх, кому небайдужа ця тема. 
Першочергово хотілося б звернути увагу на розвиток шкільного туризму, як інструменту вивчення культурної та історичної спадщини і джерела творчості.

Основні питання до обговорення:
- Оцінка існуючої ситуації на ринку туристичних послуг міста та області
- Існуюча база: Що подивитися, що показати
- Питання розробки та організації дитячих туристичних маршрутів
- Реальні проблеми, з якими зтикається людина, яка організовує екскурсію. Що заважає
- Чи є в місті екскурсоводи. Поділіться.
- Які є туристичні агенції, що займаються внутрішнім туризмом. Що ви знаєте про них, чи користувалися їх послугами
Пропонуйте ваші питання до обговорення в рамках теми
Враховуючи, що Микола Миколайович є членом виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, всі ваші пропозиції будуть узагальнені та надіслані на адресу виконавчої влади.
Галерея «Єлисаветград»
Зворотній зв'язок: Цуканов М.М. (050)2072700 
Каракулін С.В. (050)4572235
Краснопольська О.С. (096)4060870

Сьогодні спеціально створили тематичну сторінку на фейсбуці, питання актуальне завжди. Сподіваємось на плідну дискусію. Запрошуємо долучитись всіх небайдужих
https://www.facebook.com/pages....f=photo
 
artelisavetДата: Середа, 08.04.2015, 17:55 | Сообщение # 67
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Галерея "Єлисаветград" запрошує

9 квітня о 18.00 на "Битву музикантів". Вхід 10 грн

10 квітня 0 16.30 заняття "Акварель для дітей". Попередній запис  та довідки за тел 0994904070.  Для дітей віком від 4,5 до 7 років. Вартість заняття 40 грн.

15 квітня о 15.15 відкриття ювілейної виставки "Юрій Вінтенко. Живопис" до шестидесятиріччя художника.

12.13 квітня - вихідні дні.

 
artelisavetДата: П`ятниця, 10.04.2015, 16:35 | Сообщение # 68
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Вже завтра.
Зробіть подарунок собі і своїм близьким. Напередодні свята Великодня запрошуємо вас на майстер-клас з вітражного розпису!
 Субота (11 квітня) Початок о 12.00
Записатись можна за тел. 063 844 2497
Проводить майстер-клас Оксана Самойленко. 
Вартість - 100грн
Матеріали надаються.
Вік учасників від 7 років і до безкінечності:)

 
artelisavetДата: Понеділок, 11.05.2015, 18:24 | Сообщение # 69
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
 
artelisavetДата: Понеділок, 18.05.2015, 18:40 | Сообщение # 70
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
26 травня о 16 годині запрошуємо на відкриття виставки "Світловодський пленер. Перші виставки". Експозиція буде складатись з робіт, написаних художниками-учасниками пленеру впродовж дванадцяти днів в Світловодську та його околицях, а також з фотозвіту Миколи Цуканова, який розкриє відвідувачам «кухню» живописного пленеру.
На відкриття виставки планується приїзд делегації педагогів та журналістів з міста Світловодська.
На виставці в галереї буде представлена лише частина робіт, адже їх було написано більше 150, багато етюдів та замальовок потребують доопрацювання, для того щоб перетворитися на повноцінні сюжети та картини. Тому остаточно підсумки пленеру будуть підведені великою виставкою в Одесі у вересні місяці.

 
artelisavetДата: Четвер, 28.05.2015, 10:49 | Сообщение # 71
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Галерея "Елисаветград" выступила инициатором открытия в г. Светловодске муниципальной художественной галереи. Об этом вчера было озвучено во время проведения выставки . Приятно , что эту идею поддержали художники многих городов Украины, которые готовы передать в дар городу свои произведения ! Уверен , что общими усилиями волонтеров культурного фронта и местной власти нам удастся осуществить проект, который даст возможность приобщиться тысячам детей города к прекрасному. Вчера я направил письмо городскому голове Светловодска следующего содержания .

 
artelisavetДата: П`ятниця, 05.06.2015, 14:51 | Сообщение # 72
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
Запрошуємо на супербитву поетів 10 ЧЕРВНЯ (середа)

Початок: 18:00
Галерея "Єлисаветград" (Вул. Пашутінська, 36)
Вхід: 10 грн.

 Учасники (переможці битв сезону 2014-2015):
1) Сергій Чернат
2) Ганна Дудник
3) Люда Попудіна
4) Артем Луценко
5) Марія Сидорак
6) Андрій Карпенко
7) Василь Возіян
8) Оля Алєксєєнко
9) Аліна Олексієнко
10) Яна Драна-Гула

В музичних та поетичних перервах - Поль Іщук, Коля Папуша

 
artelisavetДата: Понеділок, 29.06.2015, 19:20 | Сообщение # 73
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
ОБЛАСТНОЙ КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА
Во время дискуссии, в которой принимали участие журналисты, художники и представители галереи "Елисаветград", родилась идея провести областной конкурс детского рисунка. В чем заключается новизна такого конкурса? В состав жюри войдут профессиональные художники, которые предоставят в призовой фонд свою картину. Таким образом победители областного конкурса получат живописные полотна художников. Конкурс стартует в сентябре. Положение о конкурсе будет опубликовано галереей в августе.
Радует то, что идея нашла поддержку у художников живущих не только в Кировограде. Принять участие в жюри уже изъявили желание - заслуженный художник Украины Анатолий Кравченко (Одесса), Ленур Велиляев (Харьков), Сергей Дрига (Одесса), кировоградцы - Владимир Остроухов, Игорь Тимофеенко, Валерий Давыдов. Идею поддержала и дала согласие войти в жюри друг галереи Людмила Кривенко. Призовой фонд пополнится и тремя картинами переданными галереей. Уже в июле представим каждого из членов жюри и работу предоставленную в фонд конкурса.
Хотелось бы, чтоб в данном конкурсе приняли участие дети со всех регионов нашей области.
В ноябре этого года в галерее "Елисаветград" состоится выставка представленных детских работ. Лучшие 12 работ будут опубликованы в перекидном календаре на 2016 год. 
Руководители учебных заведений, художественных школ, родители, педагоги, художники, меценаты и просто небезразличные жители Украины -подключайтесь! Пишите, заходите, предлагайте, звоните.
Кировоград , ул. Пашутинская ,36, галерея "Елисаветград", тел. 0502072700
эл. адрес - kir250@ukr.net

 
artelisavetДата: Вівторок, 30.06.2015, 20:13 | Сообщение # 74
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
ВСЕМ КОМУ ИНТЕРЕСНО !
В галерее «Елисаветград» представлена коллекция (более 100 видов ) удивительных минералов. Это такие минералы и камни ,как янтарь, желтый кварц, опал, снежный обсидиан, агат, горный хрусталь, барит, аметист, пейзажная яшма, аквамарин, малахит и др. Изучение минералов станет ярким и занимательным процессом , так как на каждый минерал имеется журнал с описанием его происхождения, приведены красивые легенды и захватывающие истории таблицы с характеристиками описываемых минералов.

 
artelisavetДата: П`ятниця, 10.07.2015, 16:52 | Сообщение # 75
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Статус: Offline
День юного художника.
В Україні відзначається більше 80 державних і професійних свят. Відзначають їх астрологи, митники, рибалки, бухгалтера ... І лише кілька з них мають пряме відношення до дітей. Ми вважаємо, що це не зовсім справедливо по відношенню до підростаючого покоління і вирішили заснувати свято - День юного художника. І нехай це свято поки не відзначається на державному рівні, сподіваємося, що нашу ініціативу підтримають в інших містах і ми зможемо спільно подарувати прекрасне свято для дітей України.Власник галереї М. Цуканов
Про проведення Дня юного художника
1. Девіз свята – «Щаслива дитина – квітуча Україна».
2. Мета проведення – виявлення та підтримка талановитої молоді, створення умов для реалізації
творчого потенціалу молодих людей, збереження і розвиток культурного потенціалу міста,
художнє виховання підростаючого покоління.
3. Формат – обмін творчим досвідом між професіоналами, аматорами та художниками-
початківцями.
4. День юного художника проводиться як комплекс різноманітних заходів художньо-
просвітницького характеру.
5. Організатором Дня юного художника в місті Кіровограді є галерея «Єлисаветград».
6. Учасниками Дня юного художника є діти шкільного віку.
7. День юного художника проходить щорічно в другу суботу травня

 
Форум » Хобби » Коллекционирование » Галерея "Елисаветград"
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук:

Copyright © 2017 Сайт створено у системі uCoz