Неділя, 22.07.2018, 13:59
Першотравенск 
Главная | Депутат Пугачёв И.Ф. - Сторінка 3 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форуму: parabellum  
Форум » Наш город » ЗАДАТЬ ВОПРОС ДЕПУТАТУ И ПОЛУЧИТЬ ОТВЕТ » Депутат Пугачёв И.Ф.
Депутат Пугачёв И.Ф.
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 10:41 | Сообщение # 31
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (tomuscho)
Интересно , какой инвентарь он зберiгае  в туалете ??

Это самый "смешной" вопрос. Думаю, что этот ответ - чистой воды обыкновенная бюрократическая отписка.


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 10:43 | Сообщение # 32
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (tomuscho)
зберiгае  в туалете ??

Там находится туалет? В подвале жилого дома туалет???


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 10:53 | Сообщение # 33
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держжитлокомунгоспу
України
17.05.2005 N 76
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
25 серпня 2005 р.
за N 927/11207

ПРАВИЛА
утримання жилих будинків та прибудинкових територій


1.4.5. Для одержання дозволу на переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень їх власник або уповноважена ним особа, наймач (орендар) приміщення за згодою його власника подають до органу місцевого самоврядування заяву про надання дозволу на переобладнання або перепланування та, у разі необхідності, можуть подаватися такі документи:
- копія свідоцтва на право власності або договору найму (оренди) приміщення;
- копія поповерхових планів, завірених в установленому порядку;
- проект переобладнання або перепланування жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень, погоджений в установленому порядку;
- згода власників, співвласників (наймачів) або уповноважених ними осіб на переобладнання та перепланування приміщень, що
перебувають у їх спільній власності.
1.4.6. Власник, наймач (орендар) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення, що припустив самовільне
переобладнання або перепланування, що призводить до порушення конструктивних елементів або засобів протипожежного захисту,
зобов'язаний за свій рахунок привести це приміщення до попереднього стану. У разі, якщо самовільне перепланування або переобладнання приводить до погіршення технічного стану жилого будинку в цілому та порушуються права інших споживачів, зазначені роботи виконуються виконавцем послуг, питання відшкодування вартості цих робіт власником, наймачем (орендарем) жилого будинку, жилого чи нежилого у жилому будинку приміщення вирішується у судовому порядку.

3.1.13. Використання допоміжних приміщень для розміщення майстерень, комор та інших завдань не допускається. Під маршем сходів у першому і цокольному поверхах допускається обладнання тільки приміщень для вузлів управління центрального опалення, водомірних вузлів і електрощитів,що захищаються неспаленними перегородками.

3.3. Особливості утримання підвалів і технічних підвалів

3.3.1. У підвалах і технічних підвалах повинен забезпечуватися: - температурно-вологісний режим приміщень підвалів і технічних підвалів, що перешкоджає випаданню конденсату на поверхнях огороджувальних конструкцій; - доступ до всіх елементів підвалу і технічного підвалу і чистота; - захист приміщень від проникнення тварин: гризунів, кішок, собак; - належне освітлення підвальних приміщень.

3.3.5. Вхідні двері в технічний підвал, підвал повинні бути замкнені (ключі зберігаються у виконавця послуг, про місце зберігання робиться спеціальний напис на дверях). Доступ представників виконавця послуг до транзитних інженерних комунікацій, що проходять через приміщення, повинен бути забезпечений у будь-який час доби.
3.3.6. Використовувати технічні підвали та підвали не за призначенням забороняється.
3.3.7. На всі прорізи, канали й отвори технічного підвалу повинні бути встановлені сітки (розмір вічка 0,5 см), що захищають будинки від проникнення гризунів.


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 11:19 | Сообщение # 34
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Спробую пояснити правовий статус прибудинкової земельної ділянки.
Ця робота була проведена мною в якості частки курсового проекту "Державне управління", за яку я отримав 95 балів.

На сьогоднішній день пріоритетом реформування житлово-комунального господарства на державному рівні визначено розвиток ефективного власника житлового фонду, шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі ОСББ). Але як виявляється на практиці багато питань пов’язаних зі створенням та функціонуванням ОСББ неврегульовані на державному рівні. Одним з таких питань є процедура передачі у власність або користування прибудинкової території та правовий режим її використання.
В цій статі зроблена спроба визначити базові поняття та правові механізми, які на сьогоднішній день прописані в законодавстві України, щодо прибудинкової території багатоквартирних будинків.
Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується Конституцією України.
Земля має складний правовий статус: вона є нерухомим майном особливого роду, в якому сполучаються риси природного об'єкта і товарно-матеріальної цінності.
Складна природа такого об'єкта речових прав, як земельна ділянка, і є причиною складнощів, які виникають при визначенні правового режиму прибудинкової території багатоквартирного будинку в разі приватизації частини або всіх квартир у ньому. Необхідність дослідження правового режиму зазначених земель обумовлюється суперечливістю нормативного регулювання, встановлення та здійснення прав на прибудинкові території.
Прибудинкова територія є особливим об'єктом права власності на землю через те, що вона має задовольняти інтереси великої кількості осіб та призначена для розміщення й обслуговування житлового будинку. Згідно з будівельними нормами, вона повинна мати певний мінімальний розмір і не може бути відчуженою окремо від багатоквартирного будинку.
Правовий режим земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний будинок та прибудинкової території частково визначається земельним законодавством України, зокрема Земельним кодексом.
Земельний кодекс України (далі - ЗК України) поділяє всі землі на категорії за основним цільовим призначенням. Прибудинкові території багатоквартирних будинків ЗК України відносить до земель житлової та громадської забудови.
Відповідно до ст. 38 ЗК України, земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування, належать до земель житлової та громадської забудови. Використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації з дотриманням державних стандартів і норм, регіональних та місцевих правил забудови.
Стаття 42 ЗК України передбачає декілька правових титулів, які є підставами прав на прибудинкову територію. Вони залежать від суб'єктів, які набувають права на земельну ділянку багатоквартирного будинку. Відповідно до зазначеної статті прибудинкова територія може перебувати у власності, у постійному або в тимчасовому користуванні певних суб'єктів.
Суб'єктами права власності на прибудинкову територію можуть бути територіальні громади - на землі комунальної власності і держава - на землі державної власності. Окремо у ч. 2 ст. 42 ЗК України як суб'єкт права власності на прибудинкову територію зазначено об'єднання власників багатоквартирного будинку. Звертає на себе увагу те, що до вказаного переліку можливих суб'єктів права власності на прибудинкову територію не входять, ні інші юридичні особи, ні фізичні особи.
Таким чином, ст. 42 ЗК України не передбачає виникнення права власності або права користування (навіть на умовах оренди) на прибудинкову територію у фізичних осіб.
Проте це положення суперечить нормі ч. 1 та 4 ст. 120 ЗК України, згідно з якою до особи, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, установлених договором. При переході права власності на будівлю та споруду до кількох осіб право на земельну ділянку визначається пропорційно часткам осіб у вартості будівлі та споруди, якщо інше не передбачено в договорі відчуження будівлі та споруди. З цього випливає, що в тому разі, коли власник земельної ділянки, на якій розташований багатоквартирний будинок, і власник цього будинку збігаються, то під час приватизації квартири її новий власник отримує у власність і частину прибудинкової території відповідно до своєї частки у праві власності на будинок. Відповідно, коли в будинку приватизовані всі квартири, то прибудинкова територія буде мати режим спільної часткової власності, суб'єктами якої стають власники квартир. У тому разі, коли в будинку приватизовані не всі квартири, виникає право спільної часткової власності на прибудинкову територію, суб'єктами якої є фізичні особи - власники квартир і власник земельної ділянки.
Через особливі властивості прибудинкової території багатоквартирного будинку здійснення права спільної часткової власності на неї буде мати певні особливості порівняно з традиційними об'єктами права земельної власності.
Відповідно до ст. 88 ЗК України, володіння, користування та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, здійснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, а в разі недосягнення згоди - у судовому порядку. Договір про спільну часткову власність на земельну ділянку укладається в письмовій формі і посвідчується нотаріально. В тому разі, коли у багатоквартирному будинку приватизована частина квартир, суб'єктами договору є власники приватизованих квартир та власник прибудинкової території. Якщо в багатоквартирному будинку приватизовані всі квартири, то договір про спільну часткову власність на земельну ділянку має укладатись між співвласниками багатоквартирного будинку. Крім того, у багатоквартирному будинку, в якому створено об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, функції такого договору може виконувати статут об'єднання, який має містити умови утримання та правила використання власниками - членами об'єднання прибудинкової території. А всі інші співвласники мають укладати договори з об'єднанням про порядок користування прибудинковою територією та її утримання.
Учасник спільної часткової власності на прибудинкову територію не має права вима¬гати виділення належної йому частки зі складу прибудинкової території і не має права на компенсацію за свою частку. Також він не має права на отримання в його володіння та користування частини спільної земельної ділянки.
Частка співвласника у праві власності на прибудинкову територію відчужується у такому ж порядку, як і його частка у спільному майні багатоквартирного будинку. Тобто, по-перше, під час продажу учасником належної йому частки у спільній частковій власності на земельну ділянку інші учасники не мають переважного права купівлі частки; по-друге, частка у праві власності на прибудинкову територію не може бути самостійним предметом цивільного обігу й відчужується тільки разом із житловим чи нежитловим приміщенням.
Отже, чинне земельне законодавство не містить чіткої відповіді на питання: чи змінюється правовий режим прибудинкової території багатоквартирного будинку після приватизації всіх або хоча б частини приміщень у ньому. Проте від відповіді на нього залежить порядок управління вказаною територією та можливість для власників жилих і нежилих приміщень будинку впливати на користування та розпорядження прибудинковою територією.
Саме тому на сьогодні непоодинокими є конфлікти між мешканцями багатоквартирних будинків та підприємцями, які зводять на прибудинковій території магазини, загороджуючи вікна житлових будинків, засмічують прибудинкові території і тим самим ускладнюють її використання за призначенням - для обслуговування потреб багатоквартирного житлового будинку, а не для здійснення підприємницької діяльності.
Вирішенню зазначеної проблеми має сприяти закріплення права власності або права строкового користування прибудинковою територією за співвласниками квартир багатоквартирного будинку. В цьому разі вони матимуть змогу впливати на вирішення питань використання прибудинкової території


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 11:38 | Сообщение # 35
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (parabellum)
Спробую пояснити правовий статус прибудинкової земельної ділянки. Ця робота була проведена мною в якості частки курсового проекту "Державне управління"

Привожу один аргумент при підготовці проекту, це одне із численних рішень суду:

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ      4 червня 2008 року                                                                  
     Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі: головуючого Григор'євої Л.І.,, суддів: Барсукової В.М., Данчука В.Г., Балюка М.І., Косенка В.Й.,- розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2до ОСОБА_3, третя особа - Коломийська міська рада, про встановлення порядку користування земельною ділянкою, за касаційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 24 грудня 2007 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 20 лютого 2008 року,в с т а н о в и л а :      У лютому 2007 року ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 звернулися в суд із позовом до ОСОБА_3про встановлення між співвласниками АДРЕСА_1   порядку    користування   земельною   ділянкою   площею  560, 16 кв. м., закріпленою за цим будинком, виділивши їм у користування  49/100 частин цієї земельної ділянки, а відповідачці - 51/100. 
      Рішенням Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 24 грудня 2007 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Івано-Франківської області від 20 лютого 2008 року, позов задоволено.       
      У поданій до Верховного Суду України касаційній скарзі ОСОБА_3просить скасувати зазначені судові рішення  та передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права й порушення норм процесуального права. 
      Касаційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав. 
      Відповідно до ст. 213 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яким суд виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні. 
      Ухвалені у справі рішення не відповідають зазначеним вимогам з таких підстав. 
      Встановлено,  що  сторони  є співвласниками АДРЕСА_1частки яких відповідно складають 49/100 і 51/100. 
      Задовольняючи позов про встановлення порядку користування земельною ділянкою за співвласниками зазначених квартир, суд виходив із того, що рішенням Коломийської міської ради від 23 грудня 1953 року № 553 за будинком закріплена земельна ділянка площею 650, 5 кв. м, яка відповідно до ст. 120 ЗК України у зв'язку з переходом до них права власності на будинок перейшла у їх користування як співвласників будинку, для обслуговування якого ця земельна ділянка виділена. 
Однак з такими висновками не можна погодитися, оскільки суд дійшов їх із порушенням норм матеріального й процесуального права. 


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Субота, 16.03.2013, 11:38 | Сообщение # 36
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Так, згідно зі ст. ст. 18-21 ЗК України земельний фонд України відповідно до цільового призначення поділяється на дев'ять категорій, кожна з яких має свій правовий режим залежно від характеру землекористування, системи державних органів, що здійснюють функції державного управління землями та обсягом компетенції цих органів у галузі управління використання земельних ділянок. 
      Цільове призначення земель - це встановлені законодавством порядок, умови та межі використання земель для конкретних цілей відповідно до їх категорій, тобто цільове призначення конкретної земельної ділянки залежить від категорії земель, з яких її виділено, від планування та зонування території і є встановленою компетентним органом при наданні земельної ділянки межею її використання для конкретного призначення відповідно до затверджених планів розвитку території, зонуванням земель, а також правовим режимом відповідної категорії земель. 
      До однієї з таких категорій відносяться землі житлової та громадської забудови, до яких належать земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотриманням державних стандартів і норм, регіональних та місцевих правил забудови (п. “б” ч. 1 ст. 19, ст. ст. 38, 39 ЗК України). 
      Порядок використання вказаних земельних ділянок регулюється Законами України: “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, Типовими регіональними правилами забудови, затвердженими наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 10 грудня 2001 року № 219, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України  від  3 січня 2002 року за № 4/6292. 
      Як убачається з матеріалів справи, зокрема плану земельної ділянки, спірна земельна ділянка є частиною земельної ділянки житлової забудови площею 557,9 га, на якій розташований двохквартирний жилий АДРЕСА_1, що належав до державного житлового фонду, і не перебувала в користуванні чи власності окремих громадян. 
      Вирішуючи спір та визначаючи порядок користування зазначеною земельною ділянкою, суд не з'ясував правовий статус спірної земельної ділянки, не дослідив генеральний план цього населеного пункту, іншу містобудівну документацію: плани розмежування земельних ділянок, плани земельно-господарського устрою території міста із зазначенням розміру та якісних характеристик земельних ділянок і їх цільового призначення; не з'ясував, яке рішення приймалося органом управління земельним фондом щодо цієї земельної ділянки; площу земельної ділянки, закріплену за будинком.   Хоча зазначені обставини мають суттєве значення для правильного вирішення спору, ураховуючи, що відповідно до ст. 20 ЗК України віднесення земель до тієї чи іншої категорії та зміна цільового призначення земель, надання земельних ділянок у власність чи користування здійснюється на підставі рішень відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а порядок використання земель житлової та громадської забудови передбачений ст. 39 і ч. 1 ст. 42 цього Кодексу. 
      Відповідно до ч. 1 ст. 42 ЗК України земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками. 
      У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками (чч. 2, 3 ст. 42 ЗК України). 
      При цьому під прибудинковою територією слід розуміти встановлену за проектом поділу території мікрорайону (кварталу) та проектом забудови земельну ділянку багатоквартирної несадибної житлової забудови, необхідну для розміщення й обслуговування жилого будинку та пов'язаних із ним господарських і технічних будівель і споруд, тобто нею є територія під жилим будинком, проїзди та тротуари, озеленені ділянки та ігрові майданчики, майданчики для відпочинку, занять спортом, тимчасового зберігання автомобілів жителів будинку, для господарських цілей та інші території, пов'язані з утриманням і експлуатацією будинку. 
      Виходячи з аналізу цільового призначення земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, та норм ст. 42 ЗК України слід дійти висновку, що в разі приватизації громадянами квартир у такому будинку земельна ділянка як така, що входить у житловий комплекс, може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування лише об'єднанню співвласників будинку, створеному відповідно до Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 року № 1521 “Про реалізацію Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” (підпункт “д” п. 18 постанови Пленуму Верховного Суду України від 16 квітня 2005 року № 7 “Про практику застосування судами земельного законодавства при розгляді цивільних справ”).
      У такому разі земельна ділянка належить співвласникам жилого будинку на праві спільної сумісної власності, яка разом із загальним майном і неподільною часткою житлового комплексу (допоміжні приміщення, конструктивні елементи будинку, його технічне обладнання) є майном співвласників, які визначають порядок його використання.
      Нормами земельного законодавства не передбачена можливість передачі у власність чи користування окремих співвласників багатоквартирних будинків земельної ділянки (на якій розташований багатоквартирний жилий будинок) або її частини.
      Таким чином, усупереч вимогам ст. ст. 212 - 214 ЦПК України суди не встановили правовий статус спірної земельної ділянки, її розмір та позицію міської ради з приводу цієї земельної ділянки, ураховуючи, що до її повноважень належить розпорядження землями міста; які правовідносини сторін випливають із встановлених обставин; яка правова норма підлягає застосуванню до цих правовідносин; не дали оцінки наявним у справі доказам, що відповідно до ст. 338 ЦПК України є підставою для скасування рішення й передачі справи на новий розгляд. 
      За таких обставин, ураховуючи, що судом першої інстанції неправильно застосовані норми матеріального права та порушені норми процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, і ці порушення не були усунені апеляційним судом, судові рішення відповідно до ст. 338 ЦПК України підлягають скасуванню з передачею справи на новий розгляд до суду першої інстанції. 
      Керуючись ст. ст. 336, 338, 342 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду Українив и р і ш и л а :      Касаційну скаргу ОСОБА_3 задовольнити частково. 
Рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 24 грудня 2007 року та ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 20 лютого 2008 року скасувати, передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції. 
      Ухвала оскарженню не підлягає.

      Головуючий      Л.І. Григор'єва
      Судді:               В.М. Борсукова, М.І. Балюк, В.Г. Данчук, В.Й. Косенко


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
tomuschoДата: Понеділок, 18.03.2013, 08:13 | Сообщение # 37
Талант
Группа: Проверенные
Сообщений: 157
Статус: Offline
Цитата (parabellum)
В подвале жилого дома туалет???
Да , и сделано это для посетителей гадюшника , где распиваются спиртные напои angry , хотя некоторые дамы и джентльмены      sniper   serenade предпочитают ходить в ближайшие подъезды !


каков народ - такова и власть !
 
AAfsiAgsiДата: Четвер, 04.04.2013, 18:34 | Сообщение # 38
Ваще молодец
Группа: Модераторы
Сообщений: 27
Статус: Offline
Цитата (tomuscho)
Цитата (parabellum)
Першотравенська УКГ та М Першотравенської міської ради (?) повідомляє, нами було направлено листа ПП Нугаєву С.С. огли стосовно звільнення входу у підвальне приміщення будинку № 10 по вул. горького, де він зберігає інвентар для виносної торгівлі."
Интересно , какой инвентарь он зберiгае  в туалете ??
каков народ - такова и власть !


Ну и чем дело закончилось? И второй вопрос, разве можно торговать спиртным и сигаретами вблизи школ и детских садов, тем более распивать спиртные напитки и пиво? Вы же депутаты должны за этим следить, а занимаетесь только бумажной работой и никаких мер не принимаете.


скачать прошивку android 3.2.2
 
parabellumДата: П`ятниця, 05.04.2013, 11:23 | Сообщение # 39
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (AAfsiAgsi)
Ну и чем дело закончилось? И второй вопрос, разве можно торговать спиртным и сигаретами вблизи школ и детских садов, тем более распивать спиртные напитки и пиво? Вы же депутаты должны за этим следить, а занимаетесь только бумажной работой и никаких мер не принимаете.


Ответ и.о. городского головы Калмыкова В.Ю. и заместителя городского головы - начальника УКХИ Козаченко А.В.:" Нами было направлено письмо ЧП Нугаеву С.С. Оглы относительно освобождения входа в подвальное помещение дома 10 по улице Горького, где он хранит инвентарь для выносной торговли".

Тест самого письма: "ЧП Нугаеву С.С. Оглы. Управление коммунального хозяйства и имущества поясняет, что ввиду того что дом № 10 по улице Горького не относится к домам ОСМД вопросы получения разрешения на передачу части нежилого подвального помещения в аренду необходимо решать с органами самоуправления.
В связи с незаконным занятием Вами нежилого помещения по ул. Горького дом № 10 (часть подвального помещения) предлагаем Вам в 3- дневный срок освободить вышеуказанное помещение. В случае невыполнения материалы будут направлены на рассмотрение административной комиссии для начисления оплаты за весь период использования Вами части подвального помещения".


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: П`ятниця, 05.04.2013, 11:26 | Сообщение # 40
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (parabellum)
И второй вопрос, разве можно торговать спиртным и сигаретами вблизи школ и детских садов, тем более распивать спиртные напитки и пиво?


Группой депутатов было направлено соответствующее обращение на имя председателя депутатской комиссии Ильницкого А.В.
Ждем ответ и соответствующие действия.


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
rawlikДата: П`ятниця, 05.04.2013, 17:23 | Сообщение # 41
Крут
Группа: Проверенные
Сообщений: 342
Статус: Offline
Цитата (AAfsiAgsi)
И второй вопрос, разве можно торговать спиртным и сигаретами вблизи школ и детских садов, тем более распивать спиртные напитки и пиво?
В Першотравенске можно! Непосредственно за забором детсада "Березка" уже не первое лето гостеприимно расставляет столики магазин "Кавказ". Об этом знают практически все - начиная с мэра,депутатов и заканчивая прокурором. А воз и ныне там angry


Счастье - умение довольствоваться малым.
 
AAfsiAgsiДата: Субота, 06.04.2013, 17:26 | Сообщение # 42
Ваще молодец
Группа: Модераторы
Сообщений: 27
Статус: Offline
Цитата (parabellum)
Группой депутатов было направлено соответствующее обращение на имя председателя депутатской комиссии Ильницкого А.В.
Ждем ответ и соответствующие действия.


Сколько нужно ждать ответ?


скачать прошивку android 3.2.2
 
jazzДата: Неділя, 07.04.2013, 09:07 | Сообщение # 43
Умён не по детски
Группа: Модераторы
Сообщений: 126
Статус: Offline
Вопрс депутату .
В течении месяца из кранов идёт коричневая вода , явно не питьевая . В таком случае нужно снижать тариф , так как это техническая вода . И что говорит по этому поводу санэпидстанция ?


what you know now, I have long forgotten
 
parabellumДата: Неділя, 07.04.2013, 09:13 | Сообщение # 44
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата (jazz)
В течении месяца из кранов идёт коричневая вода , явно не питьевая . В таком случае нужно снижать тариф , так как это техническая вода . И что говорит по этому поводу санэпидстанция ?


Необходимо составить акт в присутствии инженера участка ЧП "Комунальщик", Вас и соседей. Тоже необходимо сделать и соседям. Напишите претензию в МЖКП с приложением этого акта или приходите ко мне на прием в понедельник 08.04.2013 г. с 8:00 до 11:00 в исполком (депутатская комната).


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
parabellumДата: Середа, 10.04.2013, 18:06 | Сообщение # 45
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Цитата
Хроника дня (11.04.2013г.)
Новини, зустрічі, візити, акції та інші події
Четвер, 11 квітня 2013 07:47
За сутки городом получено 4021 м³ воды.
Проводятся работы:
- текущий ремонт подъездов: ул. Комсомольская д.5, ул. Октябрьская д.17, ул. Карла Маркса д.14, ул. Горького д.7;

- ремонт мемориала Славы;
- обрезка деревьев: ул. Комсомольская д.41.
В газовое хозяйство поступила 1 заявка – неполадки устранены.
На лечении в ЦГБ находится 160 человек, из них 146 взрослых и 14 детей (по уходу). На приёмный покой с бытовыми травмами обратилось четверо горожан.
В городском отделе милиции было зарегистрировано 6 происшествий.


Источник: http://pershotravensk.com.ua/news....13.html

У меня сразу возникают вопросы по позиции
Цитата
Проводятся работы:
- текущий ремонт подъездов: ул. Комсомольская д.5, ул. Октябрьская д.17, ул. Карла Маркса д.14, ул. Горького д.7;


Так называемый ремонт в подъездах начинается с размывки стен от побелки. Разве это по хозяйски???
Вообще то сначала необходимо отремонтировать все деревянные конструкции (рамы, перила, двери и т.п.), одновременно необходимо наладить эл.проводку и все сопутствующие элементы внутриподъездного освещения, а также остеклить все подъездные рамы, вот только после этого можно размывать и белить, а потом покрасить все то, что должно быть покрашено.


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
Форум » Наш город » ЗАДАТЬ ВОПРОС ДЕПУТАТУ И ПОЛУЧИТЬ ОТВЕТ » Депутат Пугачёв И.Ф.
Пошук:

Copyright © 2018 Сайт створено у системі uCoz