Неділя, 22.07.2018, 14:02
Першотравенск 
Главная | Правовое образование. - Сторінка 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Форум » Юридические вопросы » Правовое образование » Правовое образование. (изучаем законодательство.)
Правовое образование.
лакмусДата: Неділя, 17.07.2011, 20:50 | Сообщение # 16
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Янукович подписал закон об отмене техосмотра.
http://news.ligazakon.ua/news/2011/7/8/46017.htm


La vie est un combat
 
лакмусДата: Неділя, 25.09.2011, 09:17 | Сообщение # 17
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Изменения к инструкции ДПС ГАИ.

1. У главі 7:

пункт 7.3 викласти в такій редакції:

"7.3. Зупиняти транспортні засоби лише в разі: порушення правил дорожнього руху водіями; відсутності номерного знака на транспортному засобі або наявності номерного знака, який не відповідає встановленим вимогам, закріплений у не встановленому для цього місці, закритий іншими предметами чи забруднений, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів; наявності ознак, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу; наявності даних, що свідчать про причетність транспортного засобу, його водія, пасажирів або вантажу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, злочину чи адміністративного правопорушення; перебування транспортного засобу в розшуку; наявності даних про використання транспортного засобу з протиправною метою; необхідності опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, злочину чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути; необхідності залучення водія транспортного засобу для надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або працівникам міліції чи як свідка при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод; проведення цільових заходів (операції, відпрацювання, оперативні плани) для перевірки документів на право користування і керування транспортним засобом, документів на транспортний засіб; виконання рішень про обмеження чи заборону руху, прийнятих уповноваженими на це державними органами; якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху; порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв. Оглядати транспортні засоби, перевіряти у водіїв посвідчення водія та реєстраційні документи на транспортний засіб, наявність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), у випадках, передбачених законодавством, ліцензійної картки на транспортний засіб, а в разі спільних з іншими службами ОВС заходів - відповідність вантажів, що перевозяться, товарно-транспортним та іншим документам. Перевіряти транспортні засоби за базами даних автоматизованих інформаційно-пошукових систем Державтоінспекції МВС і в передбачених законодавством випадках доставляти ці транспортні засоби, документи та вантажі до територіальних ОВС для прийняття рішення згідно зі статтею 97 Кримінально-процесуального кодексу України.";


La vie est un combat
 
лакмусДата: Неділя, 25.09.2011, 09:21 | Сообщение # 18
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
пункт 7.5 викласти в такій редакції:

"7.5. Забезпечувати направлення на медичний огляд водіїв за наявності підстав вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі - стан сп'яніння), згідно з ознаками такого стану, установленими пунктами 1.3, 1.4 глави 1 Інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров'я України від 09.09.2009 N 400/666, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 06.10.2009 за N 931/16947, та проведення огляду водія транспортного засобу з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння із застосуванням спеціальних технічних засобів, перелік яких визначено пунктом 3 Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 01.03.2010 N 33, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.03.2010 за N 262/17557, затримувати, відстороняти від керування транспортними засобами осіб, які перебувають у стані сп'яніння, а також тих, які не мають посвідчення водія та реєстраційного документа на транспортний засіб, тимчасово затримувати транспортний засіб шляхом блокування або доставляння його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора, тимчасово вилучати посвідчення водія транспортного засобу та ліцензійну картку на транспортний засіб.";


La vie est un combat
 
SandraДата: Вівторок, 04.10.2011, 22:48 | Сообщение # 19
Профи
Группа: Модераторы
Сообщений: 721
Статус: Offline
Подскажите,пожалуйста,адрес государственной нотариальной конторы в Першотравенске и телефон.
 
parabellumДата: Вівторок, 04.10.2011, 22:52 | Сообщение # 20
Malo mori quam foedari
Группа: Администраторы
Сообщений: 3041
Статус: Offline
Государственной - нет. Есть частный нотариус Минина Светлана Яковлевна, ул. Пушкина, 1.

Государственный нотариус 1 Павлоградской городской нотариальной конторы приезжает по средам и ведет прием в общественной приемной городского исполнительного комитета ул. Школьная, 20


Доброзичлива співпраця веде до змін на краще!
 
SandraДата: Вівторок, 04.10.2011, 23:50 | Сообщение # 21
Профи
Группа: Модераторы
Сообщений: 721
Статус: Offline
Благодарю,parabellum.А почему так?Всё-таки 30000 населения...
 
лакмусДата: Середа, 05.10.2011, 08:36 | Сообщение # 22
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
По всей видимости нет желающих заниматься этим видом деятельности за чиновничью зарплату, когда можно получать гораздо больше(и официально) являясь частным.

La vie est un combat
 
SandraДата: Середа, 05.10.2011, 11:19 | Сообщение # 23
Профи
Группа: Модераторы
Сообщений: 721
Статус: Offline
Добрый день,Лакмус.Ничего не имея против частных нотариусов,всётаки считаю,что сначала в достаточном колличестве должны быть государственные и работающие не один день в неделю.Хотя бы потому,что есть перечень документов,которые оформляются ТОЛЬКОгосударственными нотариусами.В городе ведь не тысяча человек живёт...Ну не верю,что людям так удобно.А что касается оплаты услуг, то ,простите,зарплата врача,например, унизительно мала,но тем не менее люди ИМЕЮТ возможность получать необходимую мед.помощь в государственном лечебном учреждении.Или в Першотравенске сейчас только частные врачебные кабинеты и клиники?Понимаю,что не от Вас лично это зависит,но,как умный человек,Вы же понимаете,что так быть не должно...Если нет возможностей на нотариальную контору,то хотя бы один нотариус -то должен работать постоянно!От кого это зависит?
 
лакмусДата: Середа, 05.10.2011, 12:16 | Сообщение # 24
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Я с Вами 100% согласен. Было в городе и помещение для государственного нотаниуса и сам нотариус, затем уволился и других желающих не нашлось. Молодых юристов много, но к гос нотариусу предъявляются определенные треборания к стажу работы на этой должности, вот и вакансия. Сначала жители вообже ездили в Павлоград, а теперь нашлось "оптимальное" решение, Павлоградский нотариус приезжает раз в неделю к нам.

La vie est un combat

Сообщение отредактировал лакмус - Середа, 05.10.2011, 12:17
 
SandraДата: Середа, 05.10.2011, 17:11 | Сообщение # 25
Профи
Группа: Модераторы
Сообщений: 721
Статус: Offline
А мэр ваш что же?"Чином от ума избавлен?" Или он сам раз в неделю к вам приезжает? Ну пусть пять раз в неделю посылает транспорт в Павлоград за нотариусами,-глядишь и разрешится ситуация,-или нотариус найдётся или мэру будет постоянно снится третий палец на мозолистой руке электората.Правда,если только электорат не превратился в спящую красавицу,которую достаточно чмокнуть в лобик перед выборами,-и она опять впадает в летаргию.
 
лакмусДата: Середа, 05.10.2011, 17:36 | Сообщение # 26
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Городской голова нотариусов не выращивает, но есть его непосредственная заслуга, что хоть раз в неделю стал приезжать нотариус. Согласится нотариус приезжать ежедневно, возможно и будет ежедневно направляться транспорт для его доставки, или у вас есть кандидатура гос.нотариуса, так предлагайте.

La vie est un combat
 
лакмусДата: Середа, 05.10.2011, 17:51 | Сообщение # 27
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Требования к кандидату, желающему стать нотариусом в Украине, перечислены в ст. 3 Закона Украины «О нотариате» от 02.09.1993. N 3425-XII (с изменениями и дополнениями):
гражданство Украины;
дееспособность;
высшее юридическое образование;
владение государственным языком;
стаж работы в области права не менее 3 лет;
успешная стажировка сроком не менее 1 года у частного нотариуса или в государственной нотариальной конторе.
Примерная программа стажировки утверждена приказом Минюста от 25.12.2006. № 103/5. В течение срока стажировки работники управления юстиции вправе проверять соблюдение условий стажировки руководителем и стажером.
Свидетельство о праве на занятие нотариальной деятельностью выдается лицам, удачно сдавшим квалификационный экзамен.
Порядок проведения квалификационного экзамена утвержден приказом Министерства юстиции Украины от 10.07.2008 № 1168/5. Экзамен проводят квалификационные комиссии, созданные при главных управлениях юстиции в областях, городах Киеве и Севастополе, главном управлении юстиции в АРК.
Без годичной стажировки до сдачи экзамена допускаются лица, занимавшие не менее 7 лет в Минюсте или главных управлениях юстиции в областях, городах Киеве и Севастополе, главном управлении юстиции в АРК должности, непосредственно связанные с контролем и проверками деятельности нотариусов в Украине.
Заседание комиссии по приему экзамена проводится один раз в полугодие. Но с целью решения проблемы отсутствия частных нотариусов в определенном округе, необходимости заполнения вакантных мест в государственных нотариальных конторах, по представлению Минюста может быть проведен дополнительный экзамен.
Сообщение о предстоящем экзамене размещается на официальном сайте Минюста не позднее, чем за 1 месяц, а также в соответствующих управлениях Минюста. В сообщении указываются перечень документов для подачи, место, дата и время проведения экзамена. В случае изменения места, даты или времени комиссия сообщает об этом лиц, допущенных к экзамену.
Желающие сдать экзамен не позднее, чем за 15 дней, подают секретарю комиссии следующие документы:
заявление о допуске к экзамену на имя председателя;
оригинал и копию диплома об образовании;
оригинал и копию справки об отсутствии судимости (действительна в течение 1 месяца);
оригинал и копию трудовой книжки (если лицо работает, то копия заверяется работодателем);
паспорт гражданина Украины и копию 1, 2 страниц и страницы со штампом регистрации по месту проживания);
оригинал и копия вывода о прохождении стажировки у частного нотариуса или в государственной нотариальной конторе;
заполненная карточка установленной формы.


La vie est un combat
 
лакмусДата: П`ятниця, 21.10.2011, 15:40 | Сообщение # 28
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Сейчас везде модно говорить о корупции. Так что же такое корупция согласно нового законодательства?

корупція - використання особою, зазначеною в частині першій статті 4 цього Закону, наданих їй службових повноважень та пов'язаних із цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній в частині першій статті 4 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень та пов'язаних із цим можливостей;

Раз обвиняют мера в корупции хотелось бы узнать, что за выгоду он получил, кого склонил к противоправным действиям?


La vie est un combat

Сообщение отредактировал лакмус - П`ятниця, 21.10.2011, 15:44
 
лакмусДата: Четвер, 27.10.2011, 20:56 | Сообщение # 29
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Стаття 9. Обмеження щодо роботи близьких осіб
1. Особи, зазначені у підпунктах "а", "в" - "ж" пункту 1 та підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, не можуть мати у безпосередньому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути безпосередньо підпорядкованими у зв'язку з виконанням повноважень близьким їм особам.


La vie est un combat
 
лакмусДата: П`ятниця, 28.10.2011, 18:40 | Сообщение # 30
Великий
Группа: Модераторы
Сообщений: 2291
Статус: Offline
Любой начальник, которому работник подчинен хотя бы временно является прямым начальником. Ближайший к работнику прямой начальник является непосредственным начальником. Исходя из этого определения - непосредственное подчинение это подчинение ближайшему начальнику. Кто служил в армии, тот знает. cool

La vie est un combat
 
Форум » Юридические вопросы » Правовое образование » Правовое образование. (изучаем законодательство.)
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Пошук:

Copyright © 2018 Сайт створено у системі uCoz