Субота, 17.11.2018, 12:54
Першотравенск 
Главная | Новости сайта | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Новости города [81]
Видео [37]
Новости [131]
Юмор [9]
Видео:исполком [0]
ПОИСК ДЕТЕЙ [3]
ВЫБОРЫ 2012 [17]
ПОИСК ДЕТЕЙ

Помощь сайту
Друзья сайта

ДРІДУ НАДУ

Вакансии в сфере производства

Добавить в


My site is worth $13.02 Million.
How much is yours worth?

СТАТИСТИКА
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line? Кто нас сегодня посетил
Главная » Статьи » Новости города

Представників малого бізнесу вчили розробляти інвестиційні проекти


25 вересня 2013 року в приміщенні міської бібліотеки відбувся навчальний семінар «Державна підтримка та стимулювання. Розробка інвестиційних проектів» в рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) при підтримці Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ). Огранізатором, вже традіціних навчальних семінарів в місті Першотравенську, виступила Громадська організація "Міжрегіональний сервісний центр підтримки та розвитку підприємництва" під головуванням голови правління Ігоря Пугачова.

В роботі семінару взяли участь консультант зі стратегічного планування проекту МЕРМ Наталія Бойко, консультант Центру місцевого економічного розвитку Луганського регіонального відділення при Асоціації міст України Яна Ромашкіна, начальник відділу економіки та прогнозування Орися Дунаєва, голова громадської організації «Міжрегіональний сервісний центр підтримки та розвитку підприємництва» Ігор Пугачов, виконавчий директор "Агенція економічного розвитку м. Павлоград” Олена Мироненко та представники приватних підприємств Першотравенська.

За словами тренера Яни Ромашкіної, на сьогоднішній день навчиться розробляти інвестиційні проекти дуже важливо, оскільки наша держава, як і вся Європа, переходить на проектний спосіб роботи, а великі програми, направлені на розвиток тих чи інших сфер в цілому, стають не актуальними. І це цілком виправдано, бо працювати з продуманими та прорахованими проектами набагато результативніше та безпечніше, ніж зі стандартними програмами фінансової підтримки, хоча б тому, що проекти передбачають конкретні результати – економічні, соціальні. Саме тому процес підготовки та реєстрації проекту потребує серйозної аналітичної роботи та експертної оцінки спеціалістів. З хорошою бізнес-ідеєю і грамотним проектом можна досягти певних пільг від влади, часткового або навіть повного фінансування від держави або приватних інвесторів тощо. Яна Анатоліївна також детально розповіла присутнім, як підготувати бізнес-план, які документи необхідно зібрати, куди необхідно звертатися з даних питань тощо.


   

Категория: Новости города | Добавил: parabellum (30.09.2013)
Просмотров: 301
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-профиль
Привет: Гость

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Логин:
Пароль:
Погода
БЕЗОПАСНОСТЬ
ДЕРЖАВНІ СВЯТА
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наш аквариум
Поиск
Баннер
Copyright © 2018 Сайт створено у системі uCoz