П`ятниця, 23.03.2018, 21:24
Першотравенск 
Главная | Новости сайта | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Новости города [81]
Видео [37]
Новости [131]
Юмор [9]
Видео:исполком [0]
ПОИСК ДЕТЕЙ [3]
ВЫБОРЫ 2012 [17]
ПОИСК ДЕТЕЙ

Помощь сайту
Друзья сайта

ДРІДУ НАДУ

Вакансии в сфере производства

Добавить в


My site is worth $13.02 Million.
How much is yours worth?

СТАТИСТИКА
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line? Кто нас сегодня посетил
Главная » Статьи » Новости города

Тернівка, Першотравенськ, Павлоград вивчали особливості діяльность центрів з підтримки розвитку бізнесу


Підтримка малого і середнього бізнесу є частиною соціальних інвестицій Проекту МЕРМ, адже ми віримо, що розширення послуг для бізнес-спільноти, розвиток нових місцевих підприємств, залучення інвестицій, сприятимуть розквіту підприємницького середовища, підвищенню економічних показників, створенню нових робочих місць та покращенню життя мешканців міст-партнерів. З цією метою Проект МЕРМ підтримує міста-партнери у їх прагненні створити спеціалізовані установи з надання широкого спектру послуг консультаційно-методичної, юридичної, кадрової, маркетингової, інформаційної підтримки місцевим підприємцям.

3-4 грудня 2012 року у м. Дніпропетровську Проект МЕРМ провів дводенний навчальний семінар на тему «Діяльність центрів з підтримки розвитку бізнесу». У семінарі взяли участь три наші міста у Дніпропетровській області (ТернівкаПершотравенськПавлоград), які на даному етапі розробляють демонстраційні проекти у сфері надання послуг місцевому бізнесу. Захід був спрямований на вивчення покрокової методології створення та управляння життєздатним центром з надання бізнес-послуг і поєднав серію тематичних презентацій та практичних вправ.

Проект МЕРМ залучив експертів-практиків з канадських міст для формування програми та проведення семінару, обміну досвідом та практичними знаннями щодо роботи центрів підтримки бізнесу. Основними доповідачами булиMайкл Бурнатовський засновник консалтингової компанії «2Phase3 – Рішення для ефективності бізнесу», та фахівець з багаторічним досвідом роботи у Центрі підприємництва м. Оттави, а також Стів Пеларін, співробітник «Бізнес-центру м. Лондон», що в Канаді.

Пан Бурнатовський розповів про роботу Центру підприємництва м. Оттави: «Ми розробляємо і надаємо інформацію та інструменти для допомоги підприємцям у створенні та розширенні успішного бізнесу в усіх галузях економіки за допомогою пакету послуг, спрямованих на: сприяння відкриттю власного бізнесу в регіоні; збільшення частки успішних підприємств; пришвидшення розвитку компаній». Коло основних обов’язків центру з підтримки бізнесу він окреслив наступним: - допомагати новим та існуючим підприємствам ставати успішними; - допомагати потенційним підприємцям приймати правильні рішення; - допомагати існуючим підприємствам вижити та розвиватись.

Стів Пеларін розказав, що «Бізнес-центр м. Лондона», по своїй суті є центром підтримки малого бізнесу. Місія центру залишається незмінною ось вже 26 років його діяльності: «Стимулювати, заохочувати та підтримувати дух підприємництва, надавати допомогу у започаткуванні власної справи та на ранніх стадіях розвитку малого бізнесу за для активного сприяння економічному розвитку Лондона». Його історія розпочалась у 1986 р., коли був відкритий бізнес-інкубатор для сектору легкої промисловості, який у 1990 р. був доповнений центром «самодопомоги» підприємців. У 1992 р. центр почав реалізовувати урядову навчальну програму для безробітних, які бажали стати самозайнятими, а 1997 р. став роком перетворення на «Бізнес-центр» (на цьому етапі центр отримував значну фінансову підтримку від уряду). 2004 р. – закриття інкубатора легкої промисловості та акцентування роботи на навчанні підприємців. У 2012 р. Лондонський центр малого бізнесу проводить навчання та забезпечує підтримку підприємців від пошуку бізнес-концепції до відкриття власного бізнесу та допомоги на ранніх стадіях його зростання; в центрі працює 13 працівників; проводиться понад 800 годин навчання в класах; надається більше 2000 консультацій на рік.Источник: http://www.mled.org.ua/ukr/information/latest-news/532-workshop-3-4dec2012
Категория: Новости города | Добавил: parabellum (14.01.2013)
Просмотров: 254
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мини-профиль
Привет: Гость

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Логин:
Пароль:
Погода
БЕЗОПАСНОСТЬ
ДЕРЖАВНІ СВЯТА
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наш аквариум
Поиск
Баннер
Copyright © 2018 Сайт створено у системі uCoz